2012. október 15., hétfő

SZTK elleni bajnoki

Újabb élcsapatot fogadtunk de most egy csatár helyett kettővel támadtunk mert nem akartam hogy az egész mérkőzést végig védekezzük és arra a szerepre készüljünk hogy minél kevesebbel megússzuk.Ezt a srácoknak is elmondtam a mérkőzés előtt.Sajnos ismét rosszul kezdtünk de a bekapott gól most nem fogta meg a csapatot hanem mentek tovább mintha mi sem történt volna.Amit az első félidőben produkáltak az valami szenzációs volt,megmondom őszintén még a tavalyi csapatot is ha kétszer láttam így játszani.Élményszámba menő támadások,fejes és bombagólokat rúgtunk de közben ellenfelünk is betalált így egy gólos előnyel vonultunk szünetre.Azt kértem a srácoktól hogy ne változtassanak semmin úgy focizzanak mintha mintha 0:0 lenne.A második félidő már gyengébbre sikerült de ellenfelünk sem mutatott semmi jelet arra hogy nagyon meg akarná fordítani a mérkőzést.Sajnos érzésem szerint fejben fáradtunk el,  rossz döntések és a koncentráció hiánya miatt tálcán adtunk két gólt az ellenfélnek úgy hogy nekik szinte semmit sem kellett tenniük érte.Bár a végén volt egy ajtó ablak helyzet de mellé ment. Ez egy nagyon fájó vereség mert ellenfelünk nem hogy a győzelmet de még az egy pontot sem érdemelte meg de sajnos ilyen a foci.De a csapat előtt le a kalappal mert ha egy olyan csapat ellen aki csak egyszer kapott ki és a vesztett pontok tekintetében szinte az első helyen áll így tudnak játszani akkor elhihetik hogy nincs lehetetlen, ezt most megtapasztalhatták és azt hogy igenis tudnak focizni csak el kell hinniük mert itt a bizonyíték. Gratulálok és csak így tovább fiúk!!!

Pilisvörösvári UFC -Szigetszentmiklós 4:5 Gól:Zsiga 3,Forstner

Maglódi 6 Szakszon 8 Dallos 7 Györkös 7 Forstner 8 Peller 8 Biczó 6 Petry 7 Kőmüves 7 Zsiga 9 Kálozi 8