17.Vasárnap:Bajnoki mérkőzés a Gyöngyös ellen 10.00.órakor.
  Indulás 7.45. órakor a Pilisvörösvári focipályáról külön busszal
melynek költsége 1000Ft/fő amit névre szólóan külön borítékban kérnék.Köszönöm.

Csepel-Szent Pál Akadémia

Már az elejétől fogva irányítottuk a mérkőzést és látni lehetett hogy ellenfelünk játéka egy sémára épül vagyis hátulról egy jó nagyot belerúgni a labdába azután pedig majd lesz valami.Ez azért hordozott magában veszélyt hiszen egy rossz helyezkedés, lecsorgó labda vagy figyelmetlenség azonnali gólhelyzetet teremthetett volna.Bár nem ilyen szituációból de megkaptuk a gólunkat ami után nem esett szét a csapat hanem ugyanolyan lendülettel támadott.Addig is volt nagy helyzetünk de a félidő előtt adódott a legnagyobb hiszen tizenegyeshez jutottunk amit nem lőttünk be.Félidőben felhívtam a figyelmet hogy ezzel az akarással kell tovább játszani mert ellenfelünk fáradni látszik és ha mindennel és mindenkivel foglalkozzunk csak a játékkal nem akkor ez fogja elvinni az erőnket és biztos hogy nem leszünk eredményesek.A második félidőben meglett a gyümölcse az alázatos játéknak hiszen egyenlítettünk és sok idő volt még hátra.Ellenfelünk szinte a félpályát sem lépte át és a csapat kifejezetten jól játszott.A győztes gól csak nem akart összejönni ezért a védelemből Forstner Robit előre küldtem aki két perc után sikeresen kiállitatta magát mivel szövegelésért már volt sárga lapja így az újabb dumáért megkapta a másodikat.Ez súlyos fegyelmezetlenség hiszen lett volna esély a győzelemre de így már sokkal nehezebb.Közben az igazsághoz tartozik hogy Biczó Bencét nekem kellett leküldenem a pályáról hiszen a második félidőben csak trágárul beszélt és a kiállitásnál pedig az ő káromkodásától zengett a pálya így ő is mehetett öltözni.Sajnos ez a fajta viselkedés és beszéd nem fér bele és az sem érdekelt volna ha kikapunk ha az ő oldaláról kapunk gólt az utolsó percben.De gólszerzésre még így is volt lehetőségünk hiszen Galacs Erik szép szóló végén egyedül törhetett kapura és szépen elrúgva a kapus mellett de gyengén ment a labda a kapu felé de sajnos ellenfelünk egyik játékosa visszaért és a gólvonalról kirúgta a labdát.Összességében a srácok nagyon jól játszottak, teljesen megérdemelték volna a győzelmet még az ellenfél edzője szerint is.Végig hajtották a meccset, nem ismertek elveszett labdát és játékban is magasan ellenfelük fölé nőttek.Az összképet csak két társuk fegyelmezetlensége rontja aki vagy akik igen nehéz helyzetbe hozták társaikat hiszen két nagyon nehéz mérkőzés következik.Sajnos mindig beigazolódik amit mondani szoktam ahogy edzel és amit csinálsz egész héten az edzéseken az fogod visszakapni a mérkőzésen is.Aki végig káromkodik az edzésen a meccsen is azt fogja,aki végig dumál és okoskodik az a mérkőzésen is azt fogja,aki minden gyakorlatnál lecsalja a futásokat az a mérkőzést sem fogja végigfutni mert nem bírja,aki unottan és flegmán csinálja a gyakorlatokat mert minek gyakorolni az átvételeket és passzokat mert azokat már tudom közben a mérkőzésen egy sem sikerül neki és van aki végig odafigyelve és becsületesen végzi a dolgát annak a teljesítménye is kiváló  a mérkőzésen.Egyfajta tükörkép ez és ha bárki lejön és leül megnézni egy mérkőzést nagyjából tudja hogy az adott játékos hogy dolgozott  a héten.Ilyen egyszerű ez.De ahogy láttuk a csapat nagy része jól edzett így jó mérkőzést is játszottak de sajnos vannak olyanok akik az előbb leírtakat képtelenek felfogni.

Pilisvörösvár-Csepel-Szent Pál Akadémia 1:1 (0:19 Gól: Galacs

Manhertz 0 Biczó 5( Maxi) Bene 8 Forstner 7-2=5 Nick 6 ( Szakszon 6) Galacs 9 Szomolányi 8 Klencsák 5
( Peller 5) Eck 8 Thoma 5 (Zimányi 6) Giber 8 ( Sörös)

2013.11.09 Szombat 11:00 FC ESZTERGOM - JÁSZBERÉNYI SE